גיליון מידע זה להשתלת שיער מפרט חמישה גורמים בסיסיים שעליך להבין אם אתה לוקח בחשבון תשובה זו לנשירת שיער.

נקודה 1: מערכת ההשתלות בפועל דורשת חילוץ שיער מההיבט והגב התחתון של הקרקפת העמיד בפני DHT, והשתלתו לאזורים הקירחים. חלק מעובדות השתלת השיער שברצונך להכיר נעות על אוצר המילים המיוחד ששימש:

צפיפות שיער – טווח זקיקי השיער בקו אחד עם סנטימטר רבוע של הקרקפת. click here for more info

קרקפת רפיון – עד כמה הקרקפת צמודה או רפויה. מיצוי שיער הוא הרבה פחות מסובך בקרקפת כיפוף וחופשי.

אתרי תורמים או אתרים יציבים – אזורי הקרקפת שאינם מונחים עם DHT המשמשים למסירת השיער להשתלה.

נקודה 2: לא משנה מה הסטטיסטיקה של השתלת שיער שתבדוק להיפך, עליך להבין שברוב המקרים, השתלת שיער היא הליך שמתאים לגברים ולא לנשים. יש הבחנה ניכרת בין נשירת שיער גברית לנשית. גברים עוברים עם ה- MPB הידוע לשמצה (התקרחות גברית) שמסתיים בדגימת פרסה של שיער על פני ההיבטים ושוב בחלק העליון.

נשים עוברות באופן קבוע נשירת שיער מפוזרת, זהו דילול נרחב של השיער בכל רחבי הקרקפת. קו השיער הקדמי בדרך כלל אינו מושפע, בניגוד לגברים שנהנים מקו שיער נסוג. שיער של נקבה עשוי להיות מונח נמוך עם DHT, לא משנה היכן זה רחוק בקרקפת. אם שיער באתר התורם מעונה על ידי DHT, הוא עומד על המניע שהוא מסוגל ללא קושי לנשור ברגע שהוא מושתל רחוק לאיזור אחר.

גברים, אך יש להם אזורים עמידים בפני DHT בחלקם המוחזר ובצדדי הקרקפת, וזה האזורים המוצקים האלה שמציעים שיער להשתלת מכה.

נקודה שלוש: שיער גס או שיער מתולתל הם המדרגה הראשונה להשתלת שיער, המקנה את הביטוח האיכותי. יש מטלה נוספת עבור הרופא כאשר למועמד יש שיער יפה או מיידי מכיוון ששיער מסוג זה מונח שטוח וקרוב לקרקפת, וכתוצאה מכך הוא מציע כיסוי מינימלי ביותר.

משימה נוספת היא עם גברים ונשים שיש להם הערכה גבוהה בין צבע השיער והגוון בעור. השתלת שיער למראה טבעי יותר יכולה להיות מושגת על בני אדם עם עור כהה ושיער כהה, או להיפך, אנשים עם שיער בלונדיני, צבעוני עדין ועור ישר. אנשים שאינם תואמים עוד לקריטריונים אלה רוצים לחפש בזהירות איש מקצוע רפואי מוסמך להפעלת המערכת.

נקודה רביעית: עובדות רבות על השתלת שיער שאתה לומד מתרכזות במכניקה של תהליך השתלת שיער. בנוסף לשים דגש על המכניקה של תהליך ההשתלה, חשוב באותה מידה לשים לב לאמנות השתלת השיער.

כל גבר או אישה יוצאים מן הכלל בנושא צורת הפנים, תכונות קו השיער וכו ‘. מנתח מיומן ייקח בחשבון את המאפיינים האישיים הללו ויבצע השתלה המשתלבת עם קווי המתאר הטבעיים וצורת קרקפת הלקוח. , ראש ופנים. רופא מדויק יכול להיות מודע למה שמרתק את תשומת הלב ומה ייראה לא טבעי ושקר. נסה ולראות ממקור ראשון את ההשלכות על לקוחות קודמים, או בקש תמונות של לקוחות שאיש המקצוע הרפואי ביצע עליהם את המערכת.

נקודה חמישית: היה מודע לכך שהוצאות השתלת שיער יכולות להיות שונות בהרבה. יש מקורות שאומרים שהמחירים יכולים לנוע בין 4 לעשרים אלף דולר. מחיר השתל עשוי להיות בין $ 3 לשמונה $ כאשר 5 $ נפוץ נפוץ. כמות השתלים הנדרשת ומגוון השיעורים שהיו צריכים לבצע את ההשתלות יכול היה לגעת בולט במחיר המלא.

לכן חשוב מאוד לקיים התייעצויות יסודיות יחד עם המטפל הפוטנציאלי שלך כדי שיהיה לך תמונה נכונה של מה ההוצאה הכספית כנראה.

לסיכום: עובדות השתלת שיער משתנות באופן נרחב. ישנן מספר שיטות אשר נהגו בדרך כלל שאינן דוגלות בשום דרך. בכל זאת אנשים מסוימים חסרי מצפון עשויים להמליץ ​​עליהם. ואז, יש הטוענים טענות לא מציאותיות וערובות מזויפות בתוך התקווה שפטרון פשוט ישלם המאפשר לך לקשט את המראה שלו.

כשאתה שוקל מידע על השתלת שיער, אתה יכול להגן על עצמך מפני טענות מטעות באמצעות ספק באספקת החומר. שאל את עצמך אם לספק הסטטיסטיקה יש אג’נדה פרטית שיכולה להטות את הסטטיסטיקה.

הנכסים האיכותיים הם בדרך כלל חברות ממשלתיות או ממשלה מורשית ומאושרת הכוללת את האגודה האמריקאית לנשירת שיער. המשך בזהירות, בנתח בזהירות והשווה את עובדות השתלת השיער שאתה רוכש, ובחר בחירה בקיאות אם אתה בסבירות גבוהה להיות מועמד נהדר להשתלת שיער.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *